img/nazev.png img/robot.png

Vesmírná mise

Vhodné pro věkovou kategorii 6 - 14+ let

První den prosím přijďte mezi 7.40h - 7.55h., abychom dítě zapsali, převzali vč. vyplněného nástupního listu a kopií kartičky vaší pojišťovny. Děkuji

img/kosmonaut.png

Co s sebou: Menší batůžek, velká láhev na pití (nutné), pláštěnku, (pokrývku hlavy, sluneční brýle), dle vaší úvahy pak opalovací krém, repelent. Pokud v době vašeho turnusu bude ještě nutné, tak 2x roušku a igelitový sáček na její ukládání. Dopoledne vždy trávíme v aréně. Děti potřebují sportovní oblečení a boty vhodné na hru laser game. Pantofle, žabky apod. nejsou vhodná herní obuv. Doporučujeme jedno náhradní oblečení (možno zanechat v aréně). Odpoledne budeme trávit v přírodě, proto oblečení a boty prosím každé ráno přizpůsobte podmínkám pobytu v přírodě a aktuálnímu počasí. Děti si mohou přinést dle možností vlastní nůžky, pastelky, fixy, lepidlo, zbytky barevných látek, barevné korálky či třpytky na zdobení... (není ale nutné) - kdo má, může si přinést jakékoliv pomůcky, oblečky . Všechny věci je možné přinést už v pondělí a nechat si je uložené v aréně. Prosím, vše dětem označte, ať si věci, lahve, oblečení... poznají

Noc v aréně: na nocování v aréně (ze čtvrtka na pátek) bude třeba donést: spacák, karimatku, případně polštářek, oblíbeného plyšáka, potřebnou hygienu, ručník.... (pokud by dítě noc nezvládlo např. večer plakalo, určitě ho nebudeme trápit až do rána, ale budeme Vás kontaktovat pro noční odvoz. Nocování je dobrovolné a nemá dítěti působit trauma). Po návratu z noční akce (čtvrtek cca mezi 22 - 23h) Vás budeme kontaktovat pro případný odvoz dětí, které s námi v aréně spát nebudou. Věci na nocování přineste dítěti nejlépe již ve čtvrtek ráno, nebo pak odpoledne zanechte u obsluhy baru - otevírací doba arény je do 19h.

Nákupy, kredit: Děti mají po obědě dovoleno si koupit na baru arény např. nanuk nebo nějakou dobrotu. Pokud s tím souhlasíte, dejte dítěti nějaké drobné koruny. Je také možné mu nabít na kase kredit, z kterého bude moci v průběhu tábora čerpat - platit. (toto je nejlepší varianta, dítě peníze neztratí a to co by přečerpalo můžete doplatit průběžně či na konci tábora). Účet je nabit na jméno dítěte a umožňuje vaši kontrolu nad čerpáním, částka je libovolná - děti v průměru utratí kolem 150Kč.

Pokud je to možné, nedávejte dětem žádné cennosti, šperky ani věci které by mohli ztratit či zničit. Na táboře nedovolujeme používat mobilní telefony během programu. Mobily jsou na začátku dne vybrány a dětem vráceny při odchodu. Oblečení prosím dávejte takové, které nevadí pokud dítě zničí.

Potřebujete-li dítě kontaktovat, prosím volejte, či pište na telefon hlavní vedoucí Jany Vojíkové 776606631, Děkuji

Za ztrátu či poničení věcí nepřebíráme zodpovědnost.

NEZAPOMEŇTE V PONDĚLÍ PŘI NÁSTUPU NA VYPLNĚNÝ NÁSTUPNÍ LIST DÍTĚTE, ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ A KOPII KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY.

Pro příměstský tábor nepotřebujeme potvrzení od lékaře.

Při běhu tábora dodržujeme aktuální hygienické a bezpečnostní doporučení a nařízení. Prosíme kontrolujte vaše děti a jejich zdravotní stav. Děti s podezřením na jakéhokoliv onemocnění, nebudeme moci na tábor přijmout. Týden před Vašim turnusem obdržíte e-mailem podrobné informace dle aktuálního stavu.

Facebook

Připojte se prosím do naší táborové facebookové skupiny - informace, komunikace, změny máte hned k dispozici

Časový harmonogram, program:

Pondělí - středa je vždy začátek tábora od 8:00 do 16:30h. - pokud si své dítě vyzvedáváte, prosím čekejte na předání dítěte v přední časti arény, dítě Vám přivedeme.

Ve čtvrtek ráno, pokud situace dovolí, pojedeme vlakem na výlet. Děti přijdou ráno na 8h. klasicky do Laser arény. Návrat cca 16h. na vlakové nádraží.

Na večerní oheň a spaní v aréně pak vyrazíme po 19:00h. - k večerní akci dostanou děti všechny potřebné instrukce na lístečku

S sebou: buřtíky nebo něco na oheň, pití, baterku a vhodné oblečení. Poté bude následovat noční spaní v aréně. Děti vracíme až v pátek odpoledne.

V pátek budeme končit v 15:00 posledním nástupem. Možná uslyšíte i naší hymnu. Přijďte prosím včas - 14:50h.