img/nazev.png img/robot.png

Křížem krážem

Vhodné pro věkovou kategorii 13 - 15+ let

Termín: 26. 7.- 30. 7. 2021 - přihláška zde...

Obrázek

Přicházíme se slibovaným termínem pro ty starší. Určitě se hodně zapotíme a na nudu či nečinnost nikdo nemůže ani pomyslet. Čeká nás výtah toho nejlepšího, co Vás na táborech bavilo + aktivity, které s těma mladšíma ještě nejdou.

Týdenní náplň:

(bude přizpůsobováno počasí i situaci):

Každý den dopoledne nás čeká trénink v laser game na páteční turnaj + doprovodné aktivity a soutěže. Při venkovním programu (odpoledne) budou připraveny různé sportovní a zábavní akce. Např.: Oblíbený famfrpál, fotbálek v zorbingových koulích, jeden den pojedeme na cyklovýlet s překvapením na konci, venkovní LG bitva v lese, Larpová bitva, možná koupání… Nepřijdete ani o večerní přespání, oheň a noční bojovku (nebude to ale v aréně - to už je nuda, tuto noc strávíme pěkně pod širým nebem

Tenhle týden si prostě užijeme se všemi starými vedoucími a mladou Generálkou a Lasermanem. Už se na Vás moc těší: Heroyt, Sofčilka, Davýdeg, ASWPaul, Generálka a Laserman.

První den prosím přijďte mezi 7.40h - 7.55h., abychom účastníka zapsali, převzali vč. vyplněného nástupního listu a kopií kartičky jeho pojišťovny. Děkuji

Co s sebou: Menší batůžek, velká láhev na pití (nutné), pláštěnku, (pokrývku hlavy, sluneční brýle), dle vaší úvahy pak opalovací krém, repelent. Pokud v době vašeho turnusu bude ještě nutné, tak 2x roušku a igelitový sáček na její ukládání. Dopoledne budeme trávit čas v aréně, odpoledne venku. Účastníci potřebují sportovní oblečení a boty vhodné na hru laser game. Pantofle, žabky apod. nejsou vhodná herní obuv. doporučujeme jedno náhradní oblečení (možno zanechat v aréně). Pro venkovní aktivity prosím každé ráno přizpůsobte oblečení a obuv podmínkám pobytu v přírodě a aktuálnímu počasí.

Nákupy, kredit: Nákupy na baru jsou dovolené vždy po obědě či skončení programu. Nákupy lze provádět hotově a nebo přes kredit (nejvhodnější metoda pro kontrolu a dohled nad penězi).

Budete ještě potřebovat: Kolo s bezpečnostními prvky vybavené a v technicky dobrém stavu, helmu, karimatku a spacák (pro málo odvážné stan), hygienické potřeby… (zbylé bude ještě upřesněno před cyklovýletem)

Pokud je to možné, nenoste na tábor žádné cennosti, šperky ani věci které by se mohli ztratit či zničit. Na táboře nedovolujeme používat mobilní telefony během programu.Mobily jsou na začátku dne vybrány a vráceny při odchodu. Potřebujete-li dítě kontaktovat, prosím volejte či pište na telefon hlavní vedoucí Jany Vojíkové 776606631, Děkuji Oblečení prosím dávejte takové, které nevadí pokud se poničí.

Za ztrátu či poničení věcí nepřebíráme zodpovědnost.

NEZAPOMEŇTE V PONDĚLÍ PŘI NÁSTUPU NA VYPLNĚNÝ NÁSTUPNÍ LIST DÍTĚTE, ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ A KOPII KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY

Pro příměstský tábor nepotřebujeme potvrzení od lékaře.

Při běhu tábora dodržujeme aktuální hygienické a bezpečnostní doporučení a nařízení. Prosíme kontrolujte vaše děti a jejich zdravotní stav. Děti s podezřením na jakéhokoliv onemocnění, nebudeme moci na tábor přijmout. Týden před Vašim turnusem obdržíte e-mailem podrobné informace dle aktuálního stavu.

Facebook

Připojte se prosím do naší táborové facebookové skupiny - informace, komunikace, změny máte hned k dispozici

Časový harmonogram, program (budeme přizpůsobovat počasí a podmínkám)

Pondělí - středa je vždy začátek tábora od 8:00 do 16:30h - u starších dětí předpokládáme, že chodí na i z tábora sami. Pokud si své dítě vyzvedáváte, prosím čekejte na předání dítěte v přední časti arény, či po domluvě klidně před arénou.

!Čtvrtek!: Příchod ráno na 8:00h se všemi potřebnými věcmi

(kolo, helma, karimatka, spacák, svačina velká navíc, plavky, ručník, převlečení a oblečení na večer a noc, buřta nebo něco na oheň, baterka, hygienické potřeby... - pozor domů už se tento den nevracíme - až v pátek odpoledne. (vše potřebné ještě upřesníme den před akcí)

V pátek budeme končit v 15:00h.