img/nazev.png img/robot.png

Vesmírná mise

Vhodné pro věkovou kategorii 6 - 15+ let

Termín: 9. 8.- 13. 8. 2021 - přihláška zde...

První den prosím přijďte mezi 7.40h - 7.55h., abychom dítě zapsali, převzali vč. vyplněného nástupního listu a kopií kartičky vaší pojišťovny. Děkuji

img/CB.PNG

Co s sebou: Menší batůžek, velká láhev na pití (nutné), pláštěnku, (pokrývku hlavy, sluneční brýle), dle vaší úvahy pak opalovací krém, repelent. Pokud to v době vašeho turnusu bude ještě nutné, tak 2x roušku a igelitový sáček na její ukládání. Dopoledne vždy trávíme v aréně. Děti potřebují sportovní oblečení a boty vhodné na hru laser game. Pantofle, žabky apod. nejsou vhodná herní obuv. Doporučujeme jedno náhradní oblečení (možno zanechat v aréně). Odpoledne budeme trávit v přírodě, proto oblečení a boty prosím každé ráno přizpůsobte podmínkám pobytu v přírodě a aktuálnímu počasí. Děti si mohou přinést dle možností vlastní nůžky, pastelky, fixy, lepidlo, zbytky barevných látek, barevné korálky či třpytky na zdobení... (není ale nutné) - kdo má, může si přinést jakékoliv pomůcky, oblečky. Všechny věci je možné přinést už v pondělí a nechat si je uložené v aréně. Prosím, vše dětem označte, ať si věci, lahve, oblečení... poznají.

Nákupy, kredit: Děti mají po obědě dovoleno si koupit na baru arény např. nanuk nebo nějakou dobrotu. Pokud s tím souhlasíte, dejte dítěti nějaké drobné koruny. Je také možné mu nabít na kase kredit, ze kterého bude moci v průběhu tábora čerpat - platit. (toto je nejlepší varianta, dítě peníze neztratí a to co by přečerpalo můžete doplatit průběžně či na konci tábora). Účet je nabit na jméno dítěte a umožňuje vaši kontrolu nad čerpáním, částka je libovolná - děti v průměru utratí kolem 150 Kč.

Pokud je to možné, nedávejte dětem žádné cennosti, šperky ani věci které by mohly ztratit či zničit. Na táboře nedovolujeme používat mobilní telefony během programu. Mobily jsou na začátku dne vybrány a dětem vráceny při odchodu. Oblečení prosím dávejte takové, které nevadí pokud dítě zničí.

Potřebujete-li dítě kontaktovat, prosím volejte, či pište na telefon vedoucího kempu v ČB Jindřicha Hájka 704 269 830. Děkuji

Za ztrátu či poničení věcí nepřebíráme zodpovědnost.

NEZAPOMEŇTE V PONDĚLÍ PŘI NÁSTUPU NA VYPLNĚNÝ NÁSTUPNÍ LIST DÍTĚTE, ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ A KOPII KARTIČKY ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY.

Pro příměstský tábor nepotřebujeme potvrzení od lékaře.

Při běhu tábora dodržujeme aktuální hygienické a bezpečnostní doporučení a nařízení. Prosíme kontrolujte vaše děti a jejich zdravotní stav. Děti s podezřením na jakéhokoliv onemocnění, nebudeme moci na tábor přijmout. Týden před Vašim turnusem obdržíte e-mailem podrobné informace dle aktuálního stavu.

Facebook

Připojte se prosím do naší táborové facebookové skupiny - informace, komunikace, změny máte hned k dispozici

Časový harmonogram, program:

Pondělí - čtvrtek od 8:00 do 16:30 h - Prosím o včasný příchod, nejpozději 7:55 h. Pokud si své dítě odpoledne vyzvedáváte, prosím čekejte na předání dítěte před FUN SPACE barem (v prostorách schodiště), dítě Vám přivedeme. Může se stát, že se zdržíme venku či ještě nebudeme mít dokončen denní program.

Ve čtvrtek večer, pokud situace a počasí dovolí, bude pro děti připraven večerní oheň a bojovka. Odchod domů ve čtvrtek klasicky 16:30 h, ale ten samý den se sejdeme ještě jednou a to v 19:30 h. opět v aréně - k večerní akci dostanou děti všechny podrobné instrukce odpoledne na lístečku a rodiče do e-mailu.

S sebou: buřtíky nebo něco na oheň, pití, baterku a vhodné oblečení. Konec akce 22:00 h. Děti můžete vyzvednout opět u arény.

V pátek končíme v 15:00 posledním nástupem